Sphinx - en to nl translation catalogue (238 entries)

en:  (deprecated)
nl:  (verouderd)

en: %r reference target not found: %%(target)s
nl: %r verwijzingsdoel niet gevonden: %%(target)s

en: %s %s documentation
nl: %s %s documentatie

en: %s (%s attribute)
nl: %s (%s attribuut)

en: %s (%s.%s attribute)
nl: %s (attribuut van %s.%s)

en: %s (C function)
nl: %s (C-functie)

en: %s (C macro)
nl: %s (C-macro)

en: %s (C member)
nl: %s (C-member)

en: %s (C type)
nl: %s (C-type)

en: %s (C variable)
nl: %s (C-variabele)

en: %s (built-in class)
nl: %s (geïntegreerde klasse)

en: %s (built-in variable)
nl: %s (geïntegreerde variabele)

en: %s (class in %s)
nl: %s (klasse in %s)

en: %s (global variable or constant)
nl: %s (globale variabele of constante)

en: %s (role)
nl: %s (rol)

en: %s is not a directory.
nl: %s is geen map.

en: %s() (%s class method)
nl: %s() (%s klassemethode)

en: %s() (%s method)
nl: %s() (%s methode)

en: %s() (%s static method)
nl: %s() (statische methode van %s)

en: %s() (%s.%s class method)
nl: %s() (%s.%s klassemethode)

en: %s() (%s.%s method)
nl: %s() (methode van %s.%s)

en: %s() (%s.%s static method)
nl: %s() (statische methode van %s.%s)

en: %s() (built-in function)
nl: %s() (ingebouwde functie)

en: %s() (class)
nl: %s() (klasse)

en: %s:%s reference target not found: %%(target)s
nl: %s:%s verwijzingsdoel niet gevonden: %%(target)s

en: '%s' is not a valid option.
nl: '%s' is geen geldige optie.

en: '%s' is not a valid pyversion option
nl: '%s' is geen geldige pyversion optie

en: 'setup' as currently defined in conf.py isn't a Python callable. Please modify its definition to make it a callable function. This is needed for conf.py to behave as a Sphinx extension.
nl: 'setup' gedefinieerd in conf.py is niet aanroepbaar (geen Python-callable). Pas a.u.b. de definitie aan zodat het een oproepbare functie wordt. Dit is nodig voor conf.py om zich als een Sphinx extensie te gedragen.

en: (The <<original entry>> is located in %s, line %d.)
nl: (Het <<originele item>> bevindt zich in %s, regel %d.)

en: <<original entry>>
nl: <<origineel item>>

en: <h1>All modules for which code is available</h1>
nl: <h1>Alle modules waarvoor de broncode beschikbaar is</h1>

en: <h1>Source code for %s</h1>
nl: <h1>Broncode voor %s</h1>

en: About these documents
nl: Over deze documenten

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Attention
nl: Let op

en: Author name(s)
nl: Auteur(s)

en: Author:
nl: Auteur:

en: Automatically generated list of changes in version %(version)s
nl: Automatisch gegenereerde lijst van veranderingen in versie %(version)s

en: Bases: %s
nl: Basisklassen: %s

en: Builder %r already exists (in module %s)
nl: Bouwer %r bestaat reeds (in module %s)

en: Builder class %s has no "name" attribute
nl: Bouwerklasse %s heeft geen "name"-attribuut

en: Builder name %s not registered
nl: Bouwernaam %s is niet geregistreerd

en: Builder name %s not registered or available through entry point
nl: Bouwernaam %s is niet geregistreerd of beschikbaar via entrypoint

en: C API changes
nl: Veranderingen in de C-API

en: Cannot find source directory (%s)
nl: Kan bronmap niet vinden (%s)

en: Cannot use "lineno-match" with a disjoint set of "lines"
nl: "lineno-match" kan niet gebruikt worden met een disjuncte set "lines"

en: Cannot use both "%s" and "%s" options
nl: Gebruik van zowel "%s" als "%s" opties is niet toegestaan

en: Caution
nl: Pas op

en: Changed in version %s
nl: Veranderd in versie %s

en: Changes in Version %(version)s &#8212; %(docstitle)s
nl: Wijzigingen in Versie %(version)s &#8212; %(docstitle)s

en: Code author:
nl: Auteur van deze broncode:

en: Collapse sidebar
nl: Zijpaneel inklappen

en: Complete Table of Contents
nl: Volledige inhoudsopgave

en: Config value %r already present
nl: Configuratiewaarde %r was reeds aangevoerd

en: Contents
nl: Inhoudsopgave

en: Could not import extension %s
nl: Kon extensie %s niet importeren

en: Created using <a href="http://sphinx-doc.org/">Sphinx</a> %(sphinx_version)s.
nl: Aangemaakt met <a href="http://sphinx-doc.org/">Sphinx</a> %(sphinx_version)s.

en: Danger
nl: Gevaar

en: Deprecated
nl: Verouderd

en: Deprecated since version %s
nl: Verouderd sinds versie %s

en: Encoding %r used for reading included file %r seems to be wrong, try giving an :encoding: option
nl: Encodering %r gebruikt voor het lezen van include-bestand %r lijkt verkeerd, probeer een :encoding: optie te specificeren

en: Error
nl: Fout

en: Error: the master file %s has already been found in the selected root path.
nl: Fout: hoofddocumentbestandsnaam %s is reeds aanwezig op het aangewezen pad.

en: Event %r already present
nl: Gebeurtenis %r bestaat reeds

en: Expand sidebar
nl: Zijpaneel uitklappen

en: External Graphviz file %r not found or reading it failed
nl: Extern Graphviz bestand %r niet gevonden of het lezen is mislukt

en: Finished: An initial directory structure has been created.
nl: Afgerond: een beginstructuur van mappen is aangemaakt.

en: Footnotes
nl: Voetnoten

en: Full index on one page
nl: Volledige index op één pagina

en: General Index
nl: Algemene index

en: Global Module Index
nl: Globale Module-index

en: Go
nl: Zoek

en: Graphviz directive cannot have both content and a filename argument
nl: Graphviz directive mag niet zowel inhoud als een bestandsnaam argument hebben

en: Hide Search Matches
nl: Zoekresultaten verbergen

en: Ignoring "graphviz" directive without content.
nl: "graphviz" directive zonder inhoud wordt genegeerd.

en: Important
nl: Belangrijk

en: Include file %r not found or reading it failed
nl: Include bestand %r is niet gevonden of het lezen is mislukt

en: Index pages by letter
nl: Index pagineerd per letter

en: Indices and tables:
nl: Indices en tabellen:

en: Invalid caption: %s
nl: Ongeldig onderschrift: %s

en: Keyword Arguments
nl: Sleutelwoordargumenten

en: Last updated on %(last_updated)s.
nl: Laatste aanpassing op %(last_updated)s.

en: Library changes
nl: Veranderingen in de bibliotheek

en: Line spec %r: no lines pulled from include file %r
nl: Regels %r: geen regels gebruikt uit include-bestand %r

en: Listing %s
nl: Codefragment %s

en: Module Index
nl: Module-index

en: Module author:
nl: Auteur van deze module:

en: Module code
nl: Modulebroncode

en: Module level
nl: Moduleniveau

en: Name of your master document (without suffix)
nl: Bestandsnaam van het hoofddocument (zonder bestandsextensie)

en: Navigation
nl: Navigatie

en: New in version %s
nl: Nieuw in versie %s

en: Next topic
nl: Volgend onderwerp

en: No builder selected, using default: html
nl: Geen bouwer geselecteerd, dus de standaardbouwer wordt gebruikt: html

en: No such config value: %s
nl: Ongeldige configuratiewaarde: %s

en: Note
nl: Notitie

en: Object named %r not found in include file %r
nl: Object met naam %r is niet gevonden in include bestand %r

en: Original exception:
nl: Oorspronkelijke exceptie:

en: Other changes
nl: Andere veranderingen

en: Over dedent has detected
nl: Overmatige negative inspringing gevonden

en: Overview
nl: Overzicht

en: Overview: module code
nl: Overzicht: module broncode

en: Permalink to this code
nl: Permalink naar deze broncode

en: Permalink to this definition
nl: Permalink naar deze definitie

en: Permalink to this equation
nl: Permalink naar deze formule

en: Permalink to this headline
nl: Permalink naar deze titel

en: Permalink to this image
nl: Permallink naar deze afbeelding

en: Permalink to this table
nl: Permalink naar deze tabel

en: Permalink to this toctree
nl: Permalink naar deze toctree

en: Please activate JavaScript to enable the search
        functionality.
nl: Activeer JavaSscript om de zoekfunctionaliteit in te schakelen.

en: Preparing search...
nl: Zoeken aan het voorbereiden...

en: Previous topic
nl: Vorig onderwerp

en: Project name
nl: Naam van het project

en: Project release
nl: Release van het project

en: Project version
nl: Versie van het project

en: Python Module Index
nl: Python-moduleïndex

en: Quick search
nl: Snel zoeken

en: Raises
nl: Veroorzaakt

en: References
nl: Verwijzingen

en: Running Sphinx v%s
nl: Sphinx v%s start op

en: Search
nl: Zoeken

en: Search %(docstitle)s
nl: Zoek in %(docstitle)s

en: Search Page
nl: Zoekpagina

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Search finished, found %s page(s) matching the search query.
nl: Zoekopdracht voltooid, %s pagaina(s) gevonden die overeenkomen met de zoekterm.

en: Search within %(docstitle)s
nl: Zoeken in %(docstitle)s

en: Searching
nl: Bezig met zoeken

en: Section %s
nl: Sectie %s

en: Section author:
nl: Auteur van deze sectie:

en: See also
nl: Zie ook

en: Show Source
nl: Broncode weergeven

en: Source directory and destination directory cannot be identical
nl: Bron- en doelmap kunnen niet identiek zijn

en: Source parser for %s not registered
nl: Broncode-parser voor %s is niet geregistreerd

en: Symbols
nl: Symbolen

en: Table %s
nl: Tabel %s

en: Template Parameters
nl: Sjabloonparameters

en: The %s extension used by this project needs at least Sphinx v%s; it therefore cannot be built with this version.
nl: Dit project gebruikt extensie %s, maar die extensie heeft Sphinx-versie v%s of hoger nodig; het project kan daarom niet worden gebouwd met deze versie.

en: There is a programmable error in your configuration file:
    
    %s
nl: Een fout heeft zich voorgedaan in uw configuratiebestand:
    
    %s

en: This Page
nl: Deze pagina

en: This project needs at least Sphinx v%s and therefore cannot be built with this version.
nl: Dit project vereist tenminste Sphinx v%s, en kan daarom niet worden gebouwd met deze versie.

en: This project needs the extension %s at least in version %s and therefore cannot be built with the loaded version (%s).
nl: Dit project vereist extensie %s met versie %s of hoger, en kan daarom niet met de geladen versie (%s) worden gebouwd

en: Throws
nl: Werpt

en: Todo
nl: Te doen

en: Unknown event name: %s
nl: Onbekende gebeurtenisnaam: %s

en: Variables
nl: Variabelen

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Welcome! This is
nl: Welkom! Dit is

en: Your search did not match any documents. Please make sure that all words are spelled correctly and that you've selected enough categories.
nl: Uw zoekopdracht leverde geen resultaten op. Zorg ervoor dat alle woorden juist zijn gespeld en dat u voldoende categorieën hebt geselecteerd.

en: [docs]
nl: [documentatie]

en: [graph: %s]
nl: [graaf: %s]

en: [graph]
nl: [graaf]

en: [image: %s]
nl: [afbeelding: %s]

en: [image]
nl: [afbeelding]

en: [source]
nl: [broncode]

en: alias of :class:`%s`
nl: alias voor :class:`%s`

en: all functions, classes, terms
nl: alle functies, klasses en begrippen

en: attribute
nl: attribuut

en: build %s, %s warning.
nl: bouwen %s, %s waarschuwing.

en: build %s.
nl: bouwen %s.

en: built-in function
nl: ingebouwde functie

en: can be huge
nl: kan heel groot zijn

en: cannot override config setting %r with unsupported type, ignoring
nl: kan instelling %r niet overschrijven met zo'n waarde van een niet-ondersteund type; wordt genegeerd

en: cannot override dictionary config setting %r, ignoring (use %r to set individual elements)
nl: kan dictionary-instelling %r niet overschrijven in configuratie, wordt genegeerd (gebruik %r om individuele elementen te overschrijven)

en: caption not inside a figure.
nl: onderschrift niet binnen figuur.

en: class
nl: klasse

en: class method
nl: klassemethode

en: config directory doesn't contain a conf.py file (%s)
nl: configuratiemap bevat geen conf.py bestand (%s)

en: continued from previous page
nl: Vervolgd van vorige pagina

en: continues on next page
nl: Vervolgt op volgende pagina

en: document language
nl: documenttaal

en: doing serial %s
nl: seriële verwerking van %s

en: domain %s already registered
nl: domein %s was reeds geregistreerd

en: domain %s not yet registered
nl: domein %s nog niet geregistreerd

en: done
nl: klaar

en: dot command %r cannot be run (needed for graphviz output), check the graphviz_dot setting
nl: dot commando %r kan niet worden uitgevoerd (vereist voor graphviz output), controleer de instelling graphviz_dot

en: duplicate label of equation %s, other instance in %s
nl: duplicaatlabel van formule %s, andere in %s

en: environment variable
nl: omgevingsvariabele

en: environment variable; %s
nl: omgevingsvariabele; %s

en: exception
nl: exceptie

en: extension %r has no setup() function; is it really a Sphinx extension module?
nl: extensie %r heeft geen setup() functie; weet u zeker dat het een Sphinx-extensiemodule is?

en: extension %r returned an unsupported object from its setup() function; it should return None or a metadata dictionary
nl: de setup() functie van extensie %r retourneerde een niet-ondersteund object; dit moet None of een metadata dictionary zijn

en: failed: %s
nl: mislukt: %s

en: file %r given on command line is not under the source directory, ignoring
nl: bestand %r zoals gegeven op de opdrachtregel is niet aanwezig in de bronmap, wordt genegeerd

en: file %r on theme path is not a valid zipfile or contains no theme
nl: bestand %r in thema pad is geen geldige zipfile of bevat geen thema

en: file suffix (default: rst)
nl: bestandsextensie (standaardwaarde: rst)

en: finished with problems
nl: afgerond met problemen

en: function
nl: functie

en: glossary term
nl: woordenlijstterm

en: grammar token
nl: grammaticatoken

en: graphviz_output_format must be one of 'png', 'svg', but is %r
nl: graphviz_output_format moet 'png' of 'svg' zijn, maar is %r

en: html_use_opensearch config value must now be a string
nl: de waarde voor de configuratievariabele html_use_opensearch moet een tekenreeks zijn

en: invalid number %r for config value %r, ignoring
nl: ongeldig getal %r voor configuratiewaarde %r, wordt genegeerd

en: keyword
nl: trefwoord

en: last updated
nl: laatst bijgewerkt

en: lists all sections and subsections
nl: geeft alle secties en subsecties weer

en: loading translations [%s]...
nl: laden van vertalingen [%s]...

en: making output directory
nl: aanmaken doelmap

en: master document name
nl: bestandsnaam van hoofddocument

en: method
nl: methode

en: missing '+' or '-' in '%s' option.
nl: ontbrekende '+' of '-' in optie '%s'.

en: more than one target found for 'any' cross-reference %r: could be %s
nl: meer dan één doel gevonden voor 'any' kruisverwijzing %r: is mogelijk %s

en: next
nl: volgende

en: next chapter
nl: volgend hoofdstuk

en: no theme named %r found (missing theme.conf?)
nl: thema met naam %r niet gevonden (ontbrekende theme.conf?)

en: no theme named %r found, inherited by %r
nl: thema met naam %r niet gevonden, geërfd door %r

en: original entry
nl: originele item

en: page
nl: pagina

en: path to output directory
nl: pad naar doelmap

en: previous
nl: vorige

en: previous chapter
nl: vorig hoofdstuk

en: primary_domain %r not found, ignored.
nl: primary_domain %r onbekend, wordt genegeerd.

en: program option
nl: programmaoptie

en: quick access to all modules
nl: sneltoegang naar alle modules

en: reference label
nl: verwijzingslabel

en: release of project
nl: release van project

en: role
nl: rol

en: search
nl: zoeken

en: search this documentation
nl: zoeken in deze documentatie

en: see %s
nl: zie %s

en: see also %s
nl: zie %s

en: setting %s.%s occurs in none of the searched theme configs
nl: instelling %s.%s komt niet voor in de doorzochte thema configuraties

en: source directory has changed
nl: bronmap is gewijzigd

en: source file suffix
nl: bestandsextensie van bronbestanden

en: source_parser for %r is already registered
nl: source_parser voor %r is reeds geregistreerd

en: sphinx_rtd_theme is no longer a hard dependency since version 1.4.0. Please install it manually.(pip install sphinx_rtd_theme)
nl: sphinx_rtd_theme is sinds versie 1.4.0 niet langer een harde afhankelijkheid. Installeer het handmatig. (pip install sphinx_rtd_theme)

en: static method
nl: statische methode

en: succeeded
nl: gelukt

en: template directory for template files
nl: sjabloonmap voor sjabloonbestanden

en: the %s extension does not declare if it is safe for parallel reading, assuming it isn't - please ask the extension author to check and make it explicit
nl: de %s extensie geeft niet aan of deze veilig is voor parallel lezen, er wordt aangenomen dat dit niet zo is - vraag de auteur van de extensie om dit te controleren en expliciet te maken

en: the %s extension does not declare if it is safe for parallel writing, assuming it isn't - please ask the extension author to check and make it explicit
nl: de %s extensie geeft niet aan of deze veilig is voor parallel schrijven, er wordt aangenomen dat dit niet zo is - vraag de auteur van de extensie om dit te controleren en expliciet te maken

en: the config value %r is set to a string with non-ASCII characters; this can lead to Unicode errors occurring. Please use Unicode strings, e.g. %r.
nl: De waarde voor configuratievariabele %r is een tekenreeks met karakters buiten de ASCII-set. Dit kan leiden tot problemen met de Unicode tekencodering. Maak alstublieft gebruik van Unicode-tekenreeksen, bijvoorbeeld: %r.

en: the documentation for
nl: de documentatie voor

en: the extension %r was already merged with Sphinx since version %s; this extension is ignored.
nl: extensie %r is reeds in Sphinx ingevoegd sinds Sphinx-versie %s; deze extensie wordt genegeerd.

en: the link has no caption: %s
nl: onderschrift ontbreekt voor link: %s

en: theme %r doesn't have "inherit" setting
nl: thema %r heeft geen "inherit" instelling

en: theme %r doesn't have "theme" setting
nl: thema %r heeft geen "theme" instelling

en: unknown config value %r in override, ignoring
nl: onbekende configuratiewaarde %r tijdens overschrijven, wordt genegeerd

en: variable
nl: variabele
